دپارتمان خرده فروشی گروه مشاوران توسعه بازار آوید از ابتدای آبان ماه ۱۳۹۸ همکاری خود را با شرکت سلام بازار میهن (عضو هلدینگ صنایع غذایی میهن و طبیعت) با نام تجاری هایمارت آغاز کرده است.

شرح خدمات گروه مشاوران آوید برای شبکه سراسری سوپر مارکت های هایمارت به شرح زیر می باشد :

۱- بازنگری بیزینس مدل هایمارت
۲- طراحی و ایجاد ساختار بازرگانی(تامین کالا)
۳- برنامه ریزی نیروی انسانی
۴- طراحی تقویم پروموشن promotion calendar
۵- طراحی دپارتمان کالایی category management

دکتر محمود مختاریانی مدیر توسعه بازار شرکت هایمارت در مورد اهمیت ایجاد چنین فروشگاه هایی گفت: بیش از ۱۵۰ هزار سوپر مارکت و بقالی کوچک در کشور بدون هیچ گونه برنامه ای در حال فعالیت هستند که متاسفانه به دلیل رشد روزافزون فروشگاه های زنجیره ای هر روز ضعیف تر می شوند و تعداد قابل توجهی ازآن ها در حال ورشکستگی هستند. شبکه سراسری سوپرمارکت های هایمارت با هدف ایجاد رقابت با فروشگاه های زنجیره ای و احیای این بخش از بازار آماده خدمت رسانی و توسعه شبکه به سراسر کشور می باشد.

معرفی هایمارت:

شرکت هایمارت مجموعه فعال در حوزه اینترنت و تکنولوژی است که با ارائه صندوق فروشگاهی و خدمات فروش آنلاین خدمات ارزنده‌ای را برای خرده‌فروشان در سراسر کشور ایجاد کرده است. ایده اصلی هایمارت ایجاد زنجیره‌ای پر سود میان تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان است. این شرکت از سال ۱۳۹۶ با هدف آسان نمودن فرایند خرید و فروش خرده‌فروشی‌ها، فعالیت خود را آغاز نمود و بدینوسیله با تغییر شیوه سنتی فروش به فرایندهای مدرن تحولی عظیم در بازار خرده فروشی‌ها ایجاد کرده است. خدمات هایمارت از طریق ترویج رقابت کارآمد موجب افزایش بازدهی و توانمندی خرده فروشان می‌شود.

keyboard_arrow_down
دیگر پروژه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

4 × یک =

فهرست