تامین کالا

به طور کلی زنجیره تامین زنجیره‌ای است که همه فعالیتهای مرتبط با جریان کالا و تبدیل مواد، از مرحله تهیه ماده اولیه تا مرحله تحویل کالای نهایی به مصرف‌کننده را شامل می‌شود. درباره‌ جریان کالا دو جریان دیگر که یکی جریان اطلاعات و دیگری جریان منابع مالی واعتبارات است نیز حضور دارد؛ در واقع مدیریت زنجیره تامین بر یکپارچه‌سازی فعالیتهای زنجیره تامین و نیز جریانهای اطلاعاتی مرتبط با آنها از طریق بهبود در روابط زنجیره در جهت دستیابی به مزیت رقابتی قابل اتکا و مستدام، مشتمل می‌شود.
زنجیره تأمین کالا در فروشگاه ها و مراکز خرید، یکی از مهمترین شاخص های کسب درآمد برای آن ها می باشد. مسلماً تأمین کالایی با کیفیت بسیار خوب و با قیمت مناسب می تواند آینده بسیار خوبی را برای مرحله رشد تا بلوغ هر واحد تجاری رقم بزند. در همین راستا و در جهت مشارکتبا این هدف، همکاران ما با بهره مندی از امکانات داخلی و خارجی خود، بر آن است که ثابت کند در زنجیره تأمین کالاهای مرغوب و باکیفیت و با مناسبترین قیمت ها، حرفی برای گفتن دارد. در این مقوله هدف شرکت مقابله و تقابل با برندهای مطرح و معروف نیست بلکه به دنبال برندسازی از بهترین کالاهایی است که با قیمت هایی به مراتب بالاتر از قیمت خرید، در اختیار واحدهای تجاری قرار می گیرد.
مدیران و متخصصین مجرب گروه آوید در زنجیره تأمین کالا با مطالعه بازرگانی واحد تجاری و شناسایی خلأهای موجود، کارفرمایان محترم را به سمت خریدی خوب و موفق هدایت خواهد نمود. این اقدام با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی و پر کردن خلأهای بازار با برندهای خارجی مرغوب صورت خواهد پذیرفت.